Super Mario All-Stars, Amerika'ya geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 2.11.2010 - 00:44
Super Mario'nun 25. yılı şerefine
Nintendo Amerika'nın bildirdiğine göre Super Mario All-Stars, Super Mario'nun 25. yılı şerefine Amerika'da da satışa sunulacak. Sınırlı sayıda üretilen bu pakette, 4 adet Super Mario oyunu (Super Mario Bros., Super Mario Bros.:The Lost Levels, Super Mario Bros. 2 ve Super Mario Bros. 3), Soundtrack diski ve tasarım kitapçığı bulunuyor.

Super Mario All-Stars, 12 Aralık'ta 29.99 dolar etiketiyle Amerika'da satışa sunulacak. Aynı paket, 3 Aralık'ta da Avrupa'da satışa sunulacak.

Super Mario All-Stars, Amerika'ya geliyor
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Mario All-Stars, Amerika'ya geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×