Super Mario Bros 2 şimdiden altın zengini yaptı

Yiğit Teker
Yiğit Teker 9.08.2012 - 18:39
En zengin tesisatçı
New Super Mario Bros 2, Japonya' da 28 Temmuz'da piyasaya çıkmasına rağmen şimdiden 10 milyarın üzerinde altın toplattı.  

Super Mario Bros 2 şimdiden altın zengini yaptı
Nintendo sözcüsü yaptığı açıklamada oyun yayınlandıktan sadece 10 gün sonra 10 milyarın üstünde altın toplandığını söyledi. Tam sayıyı vermek gerekir ise oyunda 10,537,297,374 tane altın toplandı. Anlaşılan oyun sırasında yapılan skorlar otomatik olarak nintendo servislerine gönderiliyor. Dikkat etmek gerekirse bu rakamlar sadece internet ağına bağlı cihazlardan veri toplanmış ki bu durumda herhangi bir ağa bağlı olmayan cihazlar bu toplamda dikkate alınmadı.

Bu rakamlar her ne kadar Dünya çapında açıklansada, oyun şu an için sadece Japonya' da piyasaya sürüldü. 19 Ağustos'da Dünya çapında piyasaya girmesi beklenen oyunda ise kaç milyar tane altın toplanacağı ise merak konusu.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 11:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Mario Bros 2 şimdiden altın zengini yaptı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×