Super Mario çizgi filmi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.05.2011 - 11:34
Eyvah! Prenses yine kaçırıldı
Nintendo'nun efsanevi karakteri Mario için şimdiye kadar birçok proje gerçekleştirildi. Bunlar arasında çizgi filmler, çocuk programları ve sinema filmi gibi projeler de bulunuyor. İşte size eğlenceli bir Mario - Luigi macerası. Bu çizgi filmde Luigi, önemli bir rol üstleniyor; annelik.

Güneşli bir günde Mario, Luigi ve Prenses birlikte gezerlerken, ani bir saldırı oluyor ve Kaplumbağa Kral'ın adamları (daha doğrusu Amerikan Futbolu oyuncuları) prensesi kaçırıyor. Bu karmaşada saldırılar peşpeşe gelince, Luigi de kendini yer altında bir mağarada buluyor. Sonrasında ise o büyük buluşma gerçekleşiyor ve ardından olaylar peşi sıra gelişiyor. Luigi'nin bir yatak masalı olarak Yoshi'ye anlattığı bu hikâyeyi izlemenizi tavsiye ediyorum. Oyun kıvamında, çok eğlenceli bir bölümün olduğunu belirtmeliyim. İyi seyirler.Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 22:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Mario çizgi filmi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×