Super Mario Odyssey 10 milyon satış barajını geride bıraktı

Super Mario Odyssey 10 milyon satış barajını geride bıraktı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 27.04.2018 - 13:01
10 milyondan fazla satış sayısına ulaşan Süper Mario Odyssey Nintendo'nun yüzünü güldürdü

Ninetndo Switch ilk çıktığında büyük heyecan yaratmış, konsolun çıkışında çok fazla oyunla birlikte gelmemesi oyuncuların hevesini de kursağında bırakmıştı. Ancak ilerleyen aylarda Nintendo Switch, oyun kütüphanesini de geliştirmeye başladı.

Mario Odyssey 10 milyon satış barajını devirdi

Nintendo Switch'te, en çok beklenen oyunlardan biri de Mario Odyssey'di. 27 Ekim 2017'de satışa sunulan Super Mario Odyssey, pek çok oyunsever tarafından ve oyun medyasında da övgüyle karşılandı. Mario'nun uzun yıllardır devam eden macerası, Nintendo Switch ile birlikte farklı bir boyut kazandı. Oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılayan Super Mario Odyssey, geçtiğimiz Ekim ayından itibaren 10 milyon'dan fazla sattı. Super Mario Odyssey tam olarak 10.41 milyon satış ile Nintendo'nun kasasını doldurarak, kendinden bekleneni fazlasıyla karşılamışa benziyor. 28 Nisan 2017'de satışa çıkan Mariao Kart 8 Deluxe, 9.22 milyon satışa ulaşmıştı. Yine oyuncuların oldukça beğenisini kazanan The Legend of Zelda: Breath of Wild, 8.48 milyon adet satmıştı. Geçtiğimiz hafta satışa çıkan, Japonya'da  God Of War satışlarını geride bırakan, Nintendo Labo'nun ne kadar satacağı ise merak konusu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×