Super Sonic şimdi Sonic Forces'da

Super Sonic şimdi Sonic Forces'da

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 25.12.2017 - 21:47
Eskinin Super Sonic'i yeni düşmanlara karşı
İlk defa Sonic the Hedgehog 2'de görülen "Super Sonic", isminden de anlaşıldığı gibi Sonic'in yenilmeyen ve güçlü hali. Sonic, Super Sonic evresine girince kürk rengi maviden sarıya dönüşüyor ve yolunca çıkan engelleri hasar almadan geçebiliyor. Sonic Team ise geçen cuma günü Sonic Forces için Super Sonic ek paketini çıkardı.

Özel gücü eklenti paketi olarak çıkarmak birazcık garip

Anlaşılacağı gibi daha öncesinde oyunun içinde bulunan özel bir güç, günümüzde eklenti paketi olarak satılıyor. Fakat Sonic, bu durumun üstesinde eklenti paketini ücretsiz yaparak geliyor. Tabii sadece belirli bir zamana kadar. Sega, diğer eklenti paketleri gibi Super Sonic'i 23 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak bulunduracak, o tarihten sonra ise Super Sonic özelliğini eklemek için 5TL gibi bir miktar para vermeniz gerekiyor.

Super Sonic, ilk oyunlarda da olduğu gibi Super Sonic, 50 adet yüzük toplayarak aktif oluyor, fakat bu sefer Super Sonic, her saniye yüzük kaybetmektense, bölüm sonuna kadar aktif olan bir güç olarak kalıyor. Her ne kadar "paralı özel güç" mantıklı gelmese de, şu anda ücretsiz olduğu için pek sorun yaratmıyor. Sonic Team, aynı zamanda Super Sonic'i göstermek için bir fragman da yayınladı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2020 08:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 22:09
Oyun aslında güzel olabilirdi...Keşke kısmi açık dünya özelliği ve karakterlerin olduğu daha çok BOSS olsaydı...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×