Super Street Fighter IV, devam edecek mi?

Super Street Fighter IV, devam edecek mi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Super Street Fighter IV, devam edecek mi?
Capcom tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen efsane dövüş serisi Street Fighter, son olarak IV numaralı yapımla PC, PS3 ve X360 kullanıcılarıyla buluşmuştu. Milyonlar satan seri, hâlâ yapımcılarını yeni projeler hazırlamaya itiyor. Bunlardan en yenisi de Super Street Fighter IV.

Eski oyunlardaki bonus modlarının geri döndüğü, yeni karakterlerin yer aldığı (bunlardan birisi de Hakan) ve yeni çoklu oyuncu modlarıyla başarılı olması beklenen Super Street Fighter IV, 27 Nisan'da PS3 ve X360 için raflarda olacak.

Peki bu oyundan sonra seri devam edecek mi?

OXM'e konuşan yapımcı Yoshinori Ono, Super Street Fighter IV'ün son oyun olduğunu, devam için herhangi bir düşüncesinin olmadığını, "Hyper Street Fighter IV" ya da "Ultra Street Fighter IV" gibi oyunlar düşünmediğini belirtti ve ekledi: "Capcom'un geçmişte yaptığı hataların farkındayım". Belki de sonraki yıllarda tamamen farklı bir Street Fighter veya yeni bir oyun geliştirilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 02:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×