Superman öncesini anlatan Krypton'un tarihi belli oldu

Superman öncesini anlatan Krypton'un tarihi belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.12.2017 - 11:20
Krypton dizisi ne zaman yayınlanacak?

Superman'i son olarak Justice League filminde izleme şansına sahip olduk ve bana soracak olursanız filmin en güzel sahneleri de kendisine aitti. En popüler ve bilinen süper kahramanlardan biri olan Superman, çoğunuzun bildiği gibi dünyaya Kripton gezegeninden geliyor. Tabi bu gelişin farklı şekillerde anlatılan birçok nedeni de bulunmakta. İşte Krypton dizisi de bize bu hikayeyi anlatacak.

Krypton dizisinin tarihi belli oldu

Superman'ın dünyaya gelmesinden çok daha öncesini anlatacak olan Krypton dizisi duyurulduğunda bu nedenle büyük ilgi çekmişti. İşte bu dizinin 21 Mart'ta yayın hayatına başlayacağı resmi olarak duyuruldu. Superman'ın dedesi olan Seg-El'i göreceğimiz ve onun hikayesine odaklanacak olan dizide El ailesine ait bazı gizemleri de öğrenme şansına erişeceğimiz belirtiliyor. 

Dark Knight üçlemesi, Batman vs Superman ve Man of Steel gibi filmlerin de yapımcısı olan David S. Ayer'in başı çektiği bir ekip tarafından ortaya çıkan yapımının başrollerinde ise Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Elliot Cowan, Ann Ogbomo, Rasmus Hardiker, Wallis Day, Aaron Pierre, Ian McElhinney ve Shaun SIpos gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 14:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2017 13:58
Ulan WB, katlettin güzelim DC evrenini.. Disney ne yaptıysa tersini yaptınız be
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 10:13
Wb yapmıyor bunu. Syfy kanalı yapıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2017 15:24
süpermenin dedesi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×