Supernatural'dan Walking Dead'e "sopa" göndermesi

Hürcan Köse
Hürcan Köse 30.10.2016 - 09:54
Negan aslında çok 'baba' bir karakterdi
Negan'ı bilir misiniz? Hani şu Walking Dead izleyen herkesin küfürler yağdırdığı 'seni bulacam oğlum' dediği tip. Kabul edelim, bir oyuncu bu derece bir nefreti kendi üzerine çekmeyi başarıyorsa, başarılı bir oyuncudur. Bkz. bunun bir diğer örneğ: Game of Thrones'daki Joffrey.

Negan'a can veren Jeffrey Dean Morgan, Walking Dead'deki rolünü almadan önce elbette birçok projede karşımıza çıkmıştı ancak herhalde en popüler olduğu dizilerden birisi Sam ve Dean Winchester'ın olağanüstü maceralarını anlatan Supernatural'dır. Dizide Sam ve Dean Winchester'ın babası John Winchester rolünü üstlenen Jeffrey Dean Morgan, bir süre sonra dizi ile yollarını ayırmıştı. Elbette bu senaryo ile alakalıydı.

Supernatural'dan Walking Dead'e "sopa" göndermesi
Dean Winchester rolü ile tanıdığımız Jensen Ackles ve Jeffrey Dean Morgan arasında geçen tweet diyaloğu, Ackles'ın instagram yoluyla paylaştığı bir fotoğraf ile başladı. Negan'ın ikonik silahı Lucille'i, Supernatural'ın ikonik arabası Impala'nın üzerine yerleştiren Ackles, "Baba, Impala'nın üzerinde bir şey unutmuşsun" diye bir post paylaştı. Bunun üzerine ayrıca elinde Lucille'in replikasını tutarak yine Impala'nın üzerinde bir fotoğraf çektirerek Twitter üzerinden Morgan'ı etiketleyerek paylaştı: "Hey @JDMorgan bunu bagajda buldum... deneyebilir miyim? Bu geceki bölümü kaçırma. Bayılacaksın!"

Supernatural'dan Walking Dead'e "sopa" göndermesi
Kısa bir süre sonra cevap veren JD Morgan, "J. Onu bulmaman gerekiyordu. Geri almam gerekecek evlat. Yani sonuçta... Size zaten arabamı verdim. Ve? Bilmiyorum? Hani, sizin için öldüm gibi bir şey."

Supernatural'dan Walking Dead'e "sopa" göndermesi
Bunun üzerine de Ackles yine cevap verdi ve "Aynen, haklısın. Anlaşıldı. Bulduğum bu kırmızı atkıya saracak ve sana yollayacağım." diyerek de Negan'ın kırmızı atkısına gönderme yapmayı da es geçmedi.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 17:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2016 10:36
bu aptal dizi hala devam ediyormu
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2020 23:10
Aptal dizi dediğin supernatural değildir umarım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2016 09:28
"... Yakında geri almam gerekecek ..."
"Gonna need her back son : Ona ihtiyacım olacak evlat"
Oradaki "son" ı sanırım "soon" diye okudunuz .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2016 10:35
Orda "Soon" değil "Son" yazıyor. Yani yakında geri almam gerekecek demiyor. JDMorgan supernaturals'in babaları rolü oynadığı için evlat diye gönderme yapıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Supernatural'dan Walking Dead'e "sopa" göndermesi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×