SW: Battlefront 2'nin geliştiricisi ölüm tehditleri alıyor

SW: Battlefront 2'nin geliştiricisi ölüm tehditleri alıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 14.11.2017 - 10:50
Oyuncular mikro ödemeler konusunda gerçekten kızgın durumda.

Star Wars: Battlefront 2 oyununun çıkışına az bir zaman kala EA Games tarafından yapılan mikro ödeme ile alakalı açıklamalar oyuncuları bir hayli kızdırdı. Özellikle oyunu ön sipariş olarak satın alan oyuncular, EA Games yetkililerine adeta ateş püskürüyorlar. Şimdi ise Sean isimli geliştiricinin, oyunda yer alan mikro ödemeler yüzünden ölüm tehditleri aldığı ortaya çıktı. Sadece Darth Vader'ı açmanın 40 saat sürebileceğini, ya da 80 dolar ödenerek açılabileceğini açıklayan EA Games'in üzerine Sean, sosyal medya üzerinden 7 kez ölüm ile tehdit edilmiş. Ayrıca 1600 kere kendisine sözlü saldırının da gerçekleştiğini söyleyen geliştirici oldukça şaşkın durumda.

Star Wars: Battlefront 2 oyununun geliştiricisine ölüm tehditleri geliyor

Geliştirici kendi Twitter hesabını şu anda korumalı olarak kullanıyor. Şahsen birilerinin çıkıp oyunculara mikro ödemeleri geliştiricilerin değil, dağıtımcıların koyduğunu belirtmesi gerekiyor. Umarız ipin ucunu kaçıran oyuncular Sean'a daha fazla sözlü saldırıda bulunmazlar. 17 Kasım tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak olan oyunun tam olarak nasıl bir yapıda olduğu şimdilik belli değil. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 07:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sandora
Sandora 14.11.2017 21:28
Oyun çıktığında hücum edip almazsa enayiler 1 yıla kadar ne mikro ödeme kalır ne dlc.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 20:54
Twitter hesabına o kadar baktım sadece ''Umarım bu hareketi yaptığın için kariyerin sona ermez twiti gördüm.''
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 18:50
Ben ea accesle 5 saat oynayarak challenge'ların falan desteğiyle vader'ı açtım yalnız. Sistem çok kötü de 40 saati indirmişler daha insani miktarlara
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 18:47
her sene her oyunda aynı şeyi tekrar tekrar yapıyorlar insanlar öfkeleniyor bir ton küfür ediyor yinede gidip alıyor oyunu üstüne birde dlc,rng box vb. zımbırtıları sonra yine küfür ediyorlar gerçekten bu kadar moron olunmaz siz satın aldıkça adamlar duracak abi çok para kazanıyoruz ama duralım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×