SW: Battlefront 2'nin ilk sezonu beklenenden daha çabuk geliyor

SW: Battlefront 2'nin ilk sezonu beklenenden daha çabuk geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 10.11.2017 - 10:17
Bu ne hız?

Star Wars: Battlefront 2'nin çıkmasına sayılı günler kala, oyunun ilk ayında getireceği içerikler açıklandı. Aralık ayında vizyona girecek olan Star Wars: The Last Jedi, yüzünden The Last Jedi sezonu adı verilen aralık ayında Battlefront 2'ye bol bol içerik eklenecek. Tabi ki bu içeriklerin hepsi ücretsiz olacak. The Last Jedi sezonu, oyunun ilk ayında Finn ve Captain Phazma karakterlerini oyuna ekleyecek. Bu karakterlerin dışında haritalar, araçlar, factionlar ve haftasonu etkinlikleri de aralık ayında oyuna eklenecek. Eğer DICE oyunun her ayı için bu tarz içerikler düşünüyorsa , oyuncuların keyfine diyecek yok.

Finn ve Captain Phazma Star Wars: Battlefront 2 yolcusu

13 Aralık'ta oyuna eklenecek olan Resistance savaşçısı eski Stormtrooper Finn ve First Order'ın komutanlarından Captain Phazma, oyun içi kredisi ile satın alınabilecek. Faction savaşlarını kazanan ve haftalık challangeları kazan oyunculara verilecek olan kutulardan da Finn ve Captain Phazma'yı bulma şansınız var. Aralık ayı boyunca devam edecek olan içeriklerde Star Wars: The Last Jedi'da bulunan haritalar ve araçlar da oyuna eklenecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 15:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2017 02:20
Bİr indirim olsa süper olurdu tabii ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 11:24
çogüzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×