SW: Battlefront 2'nin PC ve PS4 Pro grafik karşılaştırması

SW: Battlefront 2'nin PC ve PS4 Pro grafik karşılaştırması

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 15.11.2017 - 10:29
Oyun grafiksel açıdan muazzam görünüyor.

Star Wars: Battlefront 2, oyunun Elite Trooper versiyonu sahipleri için dün oynanabilir hale geldi. Diğer oyuncular için de 17 Kasım'da açılacak olan oyun, DICE'ın şimdiye kadar yaptığı en iyi grafiklere sahip oyun olabilir. İçerisinde barındırdığı oyun içi ödeme sistemi yüzünden birkaç gündür oyun dünyasının gündeminde olan Star Wars: Battlefront 2, bakalım ödeme problemi dışında oyuncuları memnun edebilecek mi? Cinematic Captures isimli YouTube kullanıcısı oyunun grafik karşılaştırmasını yapmış. PC ve PS4 Pro karşılaştırmasında iki sisteminde hemen hemen aynı olduğunu görebiliriz. PC'nin tek avantajı ise videoda da olduğu gibi daha akıcı olması. Sizce hangi platformda Star Wars: Battlefront 2 daha başarılı görünüyor?

Star Wars: Battlefront 2'nin hikayesi

İlk oyundan farklı olarak tek kişilik hikaye moduna sahip olacak olan Star Wars: Battlefront 2, bize Star Wars: Episode VI Return of the Jedi ve Star Wars: Episode VII The Force Awakens arasında geçen olayları anlatacak. Kontrol edeceğimiz karakter ise Iden Versio. İmparatorluğun en iyi askerlerden oluşan Inferno Squad'ın komutanı olan Versio, İmparator'un Death Star 2'de ölümünden sonraki son emrini yerine getirmeye çalışacak.

Rebellion'ın Endor'daki zaferinden sonra İmparatorluğun yıkılışını ve belkide nasıl The First Order haline geleceğini anlatacak olan oyunda kahramanımız ekibinden geri kalanlar ile Rebellion'ı yok etmeye çalışacak. İkonik Star Wars mekanları ve karakterleri ile karşılaşacağımız hikaye sırasında İmparator'un intikamını almaya çalışacağız.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 12:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2017 15:41
4k PC vs Bim'de satılan PS4 :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2017 14:48
Bu mu hemen hemen aynı ? PC ile konsolu, hele ki PS gibi tırt bir makineyi boşuna kıyaslamayın. Paramız var , veriyoruz 15k-oynuyoruz 4k ultra, zaten o grafiği ''evinde'' gören bir daha konsolu açmaz. 480p kalitesindeki konsola , neredeyse aynı diyor. Hahahah.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2017 20:19
" hemen hemen aynı " ??? ehe ehe
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×