SW: The Last Jedi için yeni bir poster yayınlandı

SW: The Last Jedi için yeni bir poster yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.11.2017 - 14:58
Gel artık gönlümün efendisi...

Star Wars: The Last Jedi'ın artık bir aydan daha kısa bir süre var ve artık elimiz kolumuz titremeye başladı. Heyecanımızı biraz bastırmak için ise Walt Disney Pictures ve Lucasfilm, Star Wars: The Last Jedi'ın resmi Dolby Cinema posterini yayınladı.

Star Wars: The Last Jedi posteri

The Force Awakens filmine göre çok daha karanlık bir Star Wars filmi olan The Last Jedi, Finn karakterini canlandıran John Boyega'ya göre şimdiye kadarki en karanlık Star Wars yapımı olacak. Başarılı yönetmen Rian Johnson 'ın yazıp yönettiği ve 15 Aralık 2017'de gösterime girmesi planlanan Star Wars: The Last Jedi , 9 bölümden oluşacak olan film serisinin sekizinci bölümü olacak. Filmin yapımcılığını Lucasfilm üstlenirken dünya çapında dağıtımını ise Walt Disney Studios Motion Pictures yapacak. Filmin kadrosunda Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley , John Boyega , Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran yer almaktadır.

SW: The Last Jedi için yeni bir poster yayınlandı

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 02:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 16:38
Bu kez efsane geliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×