Swat 4 hazır gibi

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Swat 4 hazır gibi
Üzerinde çok uzun zamandır çalışılan Swat 4 fabrikadan çıkıyor! 4 Nisanda PC kullanıcıları için piyasalarda olacak oyunda, 14 görev bulunacak. Bu rakam ilk başta az gibi gelse de, bölümlerin geniş olarak tasarlanacağı göz önünde bulundurulursa sorun ortadan kalkıyor. 5 kişilik bir timin liderini canladırdığımız oyundaki operasyonlarda hem kendi, hem de adamlarımızın yapmaları gereken şeyler tamamen bizim sorumluluğumuz altında. Görevler taktiksel oyunlarda rastlayabileceğimiz olağan görevlerden oluşacak. Rehineleri kurtarmak, ya da kötü adamın birine suikast düzenlemek gibi. Tabii, bu görevler esnasında bizim de canımızı almak isteyen birçok terörist olacak. Takımın lideri olan biz öldüğümüz zaman, görev de otomatik olarak başarısızlıkla sonuçlanacak.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 08:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Swat 4 hazır gibi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×