Switch, Wii'den daha hızlı satıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 22.01.2018 - 17:33
Nintendo Labo firmaya yaradı

Nintendo Switch ile birlikte Wii U'da yaşadığı hayal kırıklığını geride bırakan Nintendo, Switch sayesinde yüzünü güldürmeye devam ediyor. Gelen son raporlara göre Almanya bölgesinde Nintendo Switch, Nintendo'nun efsane konsolu olan Wii'den daha hızlı satıyor. Tabi ki bunun sadece bir haftalık bir rapor olduğunu belirtelim. Ancak bir haftalığına da olsa Switch'in, Wii'yi geride bırakabilmesi büyük bir başarı. Geride bıraktığımız hafta Labo'yu duyuran firma ürünü daha çıkarmadan milyonlarca dolay kar elde etmeyi başarmıştı. Çıktığı ilk 5 ay üretim sıkıntıları çeken ve daha yeni yeni bu sıkıntıyı çözen Nintendo, hala Japonya'nın bazı bölgelerine konsol yetiştirmekte güçlük çekiyor.

Nintendo Switch, Wii'yi geride bıraktı

İlk olarak The Legend of the Zelda: Breath of the Wild ve sonrasında Super Mario Odyssey ile birlikte listelere başarılı bir giriş yapan Nintendo ekibi, umarız bu başarısını 2018 yılında da sürdürmeye devam eder. Metroid Prime 4 ve yeni nesil Pokemon oyunu ile birlikte daha fazla konsol satışı hedefleyen firma, elinde bulundurduğu güçlü oyun serisi markaları sayesinde belki de Wii'nin başarısını geçebilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 14:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Switch, Wii'den daha hızlı satıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×