Switch'in en çok satan üçüncü parti oyunu belli oldu

Switch'in en çok satan üçüncü parti oyunu belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 22.09.2017 - 10:07
Ubisoft durumdan fazlasıyla memnun durumda.

Sekizinci nesil konsol jenerasyonunun en yenilikçi ürünü olan Nintendo Switch, her gün yeni bir kullanıcı daha satıyor. Wii U'ya göre oldukça başarılı olan konsolun en çok satan ilk üçüncü parti oyunu belli oldu. Nintendo tarafından Ubisoft'a emanet edilen ve geride bıraktığımız ay çıkan Mario + Rabbids: Kingdom Battle, istatistik sitelerine göre Switch en çok satan üçüncü parti oyun olmuş. Hali hazırda sadece Nintendo Switch platformuna çıkan pek fazla üçüncü parti oyun yok. Uzmanlara göre diğer çıkacak olan üçüncü parti oyunlar, Mario + Rabbids: Kingdom Battle'ı kolay kolay tahtından edemeyecek. Rabbids ve Mario evrenlerini bir araya getirerek sıra tabanlı strateji oynanış mekaniğini teması ile sentezleyen yapım, oldukça iyi puanlar almıştı.

Mario + Rabbids: Kingdom Battle, geliştiricisinin yüzünü güldürdü.

Oyunun ne kadar sattığı ile bir bilgiye ulaşamadık ancak tahminler, Mario + Rabbids: Kingdom Battle'ın 2 milyon barajını rahat bir şekilde geçtiğini söylüyor. Wii U platformunda olduğu gibi Switch platformunda da Nintendo'nun en büyük destekçisi olan Ubisoft, bakalım ilerleyen dönemlerde tekrar Switch'e özel bir oyun geliştirecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 02:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×