Syberia, GoG'da bedava oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.11.2017 - 09:00
Bedava Syberia isteyen var mı?

Syberia serisinin ilk oyununu bedava isteyen var mı? Macera oyunları denince akla gelen ilk serilerden birisi olan Syberia serisinin ilk ve belki de en sevilen macerası an itibari ile bedava oldu. Eğer GoG kullanıyorsanız oyunu an itibari ile bedava olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

İlk Syberia oyunu Gog'da bedava oldu

Microids ve GoG ortaklığında verilen oyunun ne zamana kadar bedava olarak kalacağı konusunda ise bir açıklama yapılmış değil. İlk Syberia oyununda New York'lu genç bir avukat olan Kate Walker isimli bir karakteri yönetiyorduk. Batı Avrupa ve Doğu Rusya'ya kadar uzanan maceramızın en önemli noktalarından birisi de zaman ve mekanda yolculuk etmemizdi. İmza alacağı kişinin ölümü ile kendini büyük bir macera içerisinde bulan Kate'in bu macerası 2002 yılında karşımıza çıkmıştı.

Aynı zamanda çizgi roman çizeri de olan Benoît Sokal tarafından geliştirilen oyun çıktığı dönemde ve sonrasında büyük bir ses getirmişti. Başta da dediğim gibi Syberia, hala en önemli macera oyunları arasında gösteriliyor.

Syberia oyununu buraya tıklayarak bedava indirebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2021 19:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2017 11:34
Kaptım MK sağ olsun :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Syberia, GoG'da bedava oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×