Sylvester Stallone, The Suicide Squad kadrosunda

Özgür Deveci
Özgür Deveci 15.11.2020 - 19:49
Rocky ve Rambo gibi unutulmaz yapımlardan tanıdığımız Sylvester Stallone, süper kahraman filmi The Suicide Squad'ın kadrosuna dahil oldu.

Rocky ve Rambo gibi unutulmaz yapımlardan tanıdığımız Sylvester Stallone, süper kahraman filmi The Suicide Squad'ın kadrosuna dahil oldu. Variety tarafından ortaya çıkan bu haber, Stallone'un bir temsilcisi ile de doğrulandı. Filmin yönetmeni James Gunn, duyuruyu kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Stallone'la çekilen bir fotoğrafı paylaşan Gunn, açıklamalar kısmına "Arkadaşım Slyvester Stallone'la çalışmayı her zaman seviyorum ve bugün The Suicide Squad'daki çalışmalarımız bir istisna değildi. Sylvester, ikonik bir film yıldızı olmasına rağmen, çoğu insanın hala bu adamın ne kadar harika bir oyuncu olduğu hakkında hiçbir fikri yok." yazdı.

Gunn'ın takipçilerinden biri, yorumlara bunun Stallone'un filme dahil olduğu anlamına gelip gelmediğini sorduğunda usta yönetmen, "Evet" cevabını verdi. Ayrıca daha önce çekimlerin Şubat ayında sona erdiğini söyledi. Bu nedenle Stallone'un filmde ne kadar görüneceği şu an için belirsizliğini koruyor. Stallone, daha önce Starhawk'a dönüşen Stakar Ogord'u oynadığı Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminde Gunn'la birlikte çalışmıştı.

Sylvester Stallone, The Suicide Squad kadrosunda

Sylvester Stallone, The Suicide Squad kadrosunda

James Gunn'ın yazıp yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Margot Robbie, Idris Elba, Joel Kinnaman, John Cena, Viola Davis, Jai Courtney, Michael Rooker, Flula Borg, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Steve Agee, Mayling Ng, Peter Capaldi, Alice Braga, Pete Davidson, Nathan Fillion, Sean Gunn, Storm Reid, Taika Waititi, Joaquín Cosío ve Juan Diego Botto gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin müzikleri ise Sunshine, 28 Days Later, 28 Weeks Later ve X-Men: Days of Future Past gibi filmlerden tanıdığımız İngiliz film bestecisi John Murphy'e ait. The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girecek.

Son olarak siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimler bu filmi merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 09:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2020 15:33
Bu filmin çekimleri bitmişti hani. Bu adamı sonlarda biraz gösterecekler herhalde
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2020 11:34
Rambo abimiz Rambo gibi bir karakteri canlandırmasını isteriz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2020 00:32
Amca artık tamam ya.. Harbiden gereksiz artık, otur senaryo neyin yaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2020 20:22
Süper kahraman filmi mi. Ne kahramanı yapmayın :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sylvester Stallone, The Suicide Squad kadrosunda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×