Taika Waititi'nin yöneteceği yeni bir Star Wars filmi duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.05.2020 - 17:12
Thor: Ragnarok filmi ile yıldızı parlayan ve son dönemin aranan yönetmenlerinden biri olan Taika Waititi'nin yeni bir Star Wars filmine imza atacağı açıklandı.

Star Wars gününde markanın yeni bir filminin Taika Waititi tarafından yönetileceği resmi olarak açıklandı. Star Wars resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyuruya göre son dönemin yıldızı parlayan yönetmeni Waititi, aynı zamanda filmin senaryosuna da imza atacak.

Taika Waititi'nin yöneteceği yeni bir Star Wars filmi duyuruldu

Jojo Rabbit filmi ile En İyi Uyarlama Senaryo dalında Oscar heykelciğini de kucaklayan ünlü yönetmen yeni Star Wars filmini yöneteceği gibi, bu filmin senaryosunu da Krysty Wilson Cairns ile birlikte yazacak. Filmin hangi dönemde geçeceği, ana filmler ile bağlantılı olup olmayacağı ise henüz belli değil. Kısacası bu yeni projede yönetmen ve senaryo yazarları dışında herhangi bir detay bulunmuyor. Muhtemelen yeni çekilecek üçlemenin yanı sıra bu tarz ek hikayelerle de Star Wars markası beslenmeye devam edecek.

Thor Ragnarok ile yılzıdır parlayan ve geçtiğimiz yıl Jojo Rabbit ile adından bir kez daha söz ettiren Taika Waititi, aynı zamanda konuk olarak yer aldığı oyunculuk kariyeriyle de dikkat çekiyor. ünlü yönetmenin aynı zamanda Thor: Love and Thunder filminin yazar ve yönetmenliğini yapacağını da hatırlatalım.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 20:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 16:56
skywalker era'yı bitirin artık 9 filmdir aynı karakterler üzerine dönüyor hikaye bir old republic üçlemesi yapsalar harika olur şöyle revan'ın hikayesini anlatsa uf varya tadından yenmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 12:51
Taito Waikiki'nin amunagoyaaam soağa bişiy olmayağğ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 5.05.2020 17:43
Bir Vader filmi yapsa ah.
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 12:50
yapılmışı var hemşerim
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 19:33
birader 6 tane vader filmi yapıldı senin star wars la pek alakan yok heralde
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 05:07
Şu balon senaryodan kaç tane daha film çıkartmayı düşünüyorlar acaba
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 04:41
Kendisi the mandolorian dizisinin sezon finalini de yönetti. Hatta sezon içindeki bi karakteri de canlandırdı. Yönetmeni olduğu filmlerin çoğunda rol aldığından bu filmde de dizideki karakterini yeniden canlandırabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Taika Waititi'nin yöneteceği yeni bir Star Wars filmi duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×