Take-Two, 53 milyon dolarlık yeni projesini iptal etti

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 5.11.2021 - 00:19
Take-Two Interactive, Hangar 13 tarafından geliştirilmekte olan 53 milyon dolarlık yeni projesini iptal ettiği duyurmuş bulunuyor.

Take-Two Interactive, 2017 yılından bu yana Hangar 13 tarafından geliştirilmekte olan bir projeyi iptal etti. 2K Games'e bağlı bir stüdyo olan Hangar 13, Mafia III ve Mafia: Definitive Edition gibi yapımlar ile karşımıza çıkan bir stüdyo. İptal edilen projenin yaklaşık 53 milyon dolara mâl olduğundan da bahseden Take-Two, projenin ismini veya başka herhangi bir detayı, ayrıntılı bir şekilde açıklamadı.

Take-Two, 53 milyon dolarlık yeni projesini iptal etti

'Volt' kod adı verilmiş olan proje, ilk tasarlanışından bu yana, birden fazla zorlukla mücadele ediyordu. Geliştirilme sürecinin yenilenmesi, teknolojik sorunlar ve pandeminin getirmiş olduğu olumsuzluklarla karşılaşan proje, oldukça zor bir süreç içerisinden geçiyormuş. 2017'den bu yana çeşitli biçimlerde geliştirilmekte olan yapım, içerisinde süper kahramanları da barındıracak olan çevrimiçi bir oyun olarak karşımıza çıkıyordu. Daha çok, 'Destiny' tarzında bir yapım olarak tanımlanan proje, iptal edilmiş bir durumda.

Take-Two, 53 milyon dolarlık yeni projesini iptal etti

2K'nın yöneticileri, Hangar 13'ün yeni markasının, bitmiş bir oyun hâline gelmeden öncesinde geliştirme sürecinde gereken süre nedeniyle, oyunu değerli bir yatırım olarak görmediler. Take-Two'ya ait ve Novato, Kaliforniya merkezli bir stüdyo olan Hangar 13, projenin iptalinden dolayı hiç kimsenin işini kaybetmeyeceğini ve Volt üzerinde çalışan geliştiricilerin, stüdyo içerisindeki veya 2K'daki mevcut projelere aktarılacağını belirtti.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 08:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2021 23:21
Çevrimiçiymiş iptal olması isabet olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2021 00:37
İyi ki iptal olmuş. Bıkmadılar online odaklı saçma sapan oyunlardan. Avengers, Anthem vs tamamen para israfı. O kadar para o kadar emek... Kim oynuyor 6 ay sonra?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Take-Two, 53 milyon dolarlık yeni projesini iptal etti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×