Take Two: Activision gibi olmayacağız

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 2.12.2010 - 18:59
Papaz her yıl pilav yemez
Bildiğimiz gibi Activision parayı çok seven bir firma. Bu yüzden de para getireceğine emin olduğu oyunların yenilerini sanki dizi bölümleri gibi her yıl yapıyor. (Örnek: Call of Duty)

Take Two: Activision gibi olmayacağız
Take Two, Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Bioshock gibi oyunların yayıncı firması. Take Two başkanı Strauss Zelnick, yaptığı açıklamada her yıl ilgi gören bir serinin yeni oyununu yapmayacaklarını ve bu açıdan Activision gibi olmayacaklarını belirtti. Her yıl bir GTA yada her yıl bir Bioshock oyunu görmeyeceğiz. Bu, aslında sevindirici bir haber. Zira her yıl kendini tekrar eden oyunlar yapmak yerine, bir oyuna biraz daha fazla zaman ayırıp, emek vererek ortaya daha kaliteli ve orijinal yapımlar çıkarmak daha güzel olur. (Örnek: Bioshock Infinite)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 19:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Take Two: Activision gibi olmayacağız

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×