Take Two, Bioshock domain haklarını kaybetti

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.08.2010 - 11:48
Bioshock.com, artık onların değil
Bioshock serisinin dağıtıcısı Take Two, domain savaşını kaybetti ve Bioshock.com alan adını NA Media isimli şirkete kaptırdı. Bu şirket, Bioshock ismini ne yapacak, merak konusu ama bir gerçek var ki, o da kaçan balık hiç de küçük değil.

Buna rağmen Irrational Games tarafından geliştirilen Bioshock: Infinite'in domain hakları, yapımcı firmanın elinde bulunuyor. Yeni oyun hakkındaki gelişmeleri www.bioshockinfinite.com adresinden takip edebilirsiniz.

Take Two, Bioshock domain haklarını kaybetti
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Take Two, Bioshock domain haklarını kaybetti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×