Take Two GTA V'ten bir mucize mi bekliyor?

Take Two GTA V'ten bir mucize mi bekliyor?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 16.05.2013 - 10:52
6 ayda o kadar oyun satılır mı?
Pek çoğunuzun onu hevesle, heyecanla beklediğiniz biliyoruz. Tıpkı biz de sizler gibi GTA V'in bir an önce çıkmasını ve onu doya doya oynamayı istiyoruz.

İşte bu ve bunun gibi hislere güvenen Take-Two da Rockstar'ın yeni oyunu GTA V için satış tahminlerini açıkladı. Buna göre firma 2014 yılındaki gelirinin %65'inin bu yeni oyundan geleceğini umuyor. Analizci Michael Patcher'a göre ise bu yüzde toplamda 20 milyon adet satışına denk geliyor.

Bunun anlamı Take Two'nun oyundan beklediği satış rakamının da 15 ile 20 milyon arasında olduğu, ki bu sadece 2014'ün 31 Mayıs'ına kadar.

Take Two GTA V'ten bir mucize mi bekliyor?
Oyunun eylül ayında çıkacağını düşünürseniz Take-Two'nun bu rakama ulaşması için 6 ayı kalıyor. Elbette konu GTA olunca bu rakam çok da imkansız görünmüyor ancak yine de altı ayda 20 milyon oldukça büyük bir rakam. Elbette bu rakama ulaşma konusunda PC versiyonun da ne kadar kısa zamanda çıkacağı da önemli.

Peki siz ne dersiniz? GTA V 6 ayda 20 milyon rakamına ulaşır mı? 
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 20:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×