Take-Two'dan yeni nesile 10 yeni oyun yolda!

Take-Two'dan yeni nesile 10 yeni oyun yolda!

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 30.10.2013 - 15:36
Beklenen açıklama Take-Two'dan geldi
Take-Two, GTA V'den elde ettiği kazançlarla birlikte yeni nesil için planladıkları 10 oyundan söz etti.  Take-Two firması; “yeni nesil konsollar için planlanan 10′dan fazla benzersiz yapım” sözleriyle yeni nesil oyunlardan söz etti ve Nisan 2014 ile Mart 2015 yılları arasında 10'dan fazla yapımın bizi beklediğini ekledi.

Bizim düşüncemize göre GTA V ile, yeni nesile 1080p yüksek çözünürlük ile giriş yapılacak. 2K Games'in 2K14 oyunu ile de bu sayı ikiye yükseldi bile. Rockstar'ın yeni nesilde yeni Red Dead ve yeni Bully'i de duyurmasını bekliyoruz. Ayrıca 2K Games'in Mafia oyununun üçüncüsünün de yeni nesilde bizlerle olmasını bekliyoruz.

Son olarak; IGN kullanıcıları da GTA 6'nın yeni nesile gelmesini savunuyor (bundan söz etmek için çok erken ama). Diğer tahminlerde sessizliğini koruyor. Bakalın Take-Two yeni nesilde bizi nasıl şaşırtacak?

Take-Two'dan yeni nesile 10 yeni oyun yolda!
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 11:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×