Take -Two'nun başkanı GTA 6 için fazla beklediklerini düşünüyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.06.2019 - 10:36
Doğru söze ne denir?

GTA 6 çıkış tarihi ne zaman duyurulacak bilemiyoruz. Ancak oyuncular olarak yeni bir GTA oyunu oynamak için sabırsızlandığımız bir gerçek. GTA serisinin yayıncısı Take - Two'nun başkanı Strauss Zelnick de farklı sebeplerle de olsa oyuncularla aynı şeyi düşünüyor. Strauss Zelnick, altı yıllık GTA 6 bekleyişinin oldukça uzun bir süre olduğu konusunda oyuncularla hemfikir. 

Take -Two'nun başkanı GTA 6 için çok fazla beklediklerini düşünüyor

Strauss Zelnick oyun dünyasının hızla değiştiğini ve artık oyunların daha kısa aralıklarla yayınlanması gerektiğini belirtiyor. GTA Online, Red Dead Online gibi yapımların, geliştirici ekipler üzerindeki yeni oyun çıkarma baskısını biraz olsun aldığını belirten Zelnick, GTA Online gibi servisler tüketicileri sürekli olarak meşgul ettiği için tamamen yeni bir ürünle pazara girme baskısı azalıyor dedi. Gearbox ve Rockstar için bunun anlamlı olabileceğin söyleyen Zelnick, yeni ürünler arasında geçen zamanı azaltmak için daha iyi geliştirme araçlarına ve daha büyük ekiplere ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Görünüşe bakılırsa oyuncular kadar Take - Two da GTA 6'nın yayınlanmasını dört gözle bekliyor.

Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 06:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2019 10:37
Oyuncular GTA konusunda çok sabırsız. Herkes R*nin uzun vadede oyun çıkardığını biliyor ve daha yeni RDR 2 çıkmışken GTA 6 haberlerinin patladığını anlamıyorum. Take2 çok paragöz bir firma ve R*ı mahvedebilir. Daha yeni RDR2 gibi devasa bir oyunla karşılaştık, biraz süre geçmeli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2019 14:30
Arkadaşlar Oyundaki Tüm Evlere Girilebiliyoruz Ve Orda Bazı Etkinlikleri Yapabiliyoruz San Andreas Vice City Ve Gta 5 Haritaları Birleşiyor Ordaki Tüm Evleri Kısa Sürede Yapmak Olağan Dışı Değil midir ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2019 23:41
Rdr 2 yi çıkardılar yeni gta oyunu da çıkabilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2019 15:18
Ayrıca RDR 2 (böyle)olmasaydı, Gta 6 bu kadar iyi olmazdı. Arada oyun olmaz ise her sey Gta nın üzerinde denenir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2019 15:17
Mafia 3 kararlarının ne ile sonuclandığını da gördük. Take Two RockStar ı sindirebilirse, sadece ismi Gta olan seyler çıkar ama bir daha asla Gta oyunu çıkmaz. Milyar dolarlar kazandılar, dahası kısa sürede gelir zanneden bit embesil aç gözlü yönetici orneği.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Take -Two'nun başkanı GTA 6 için fazla beklediklerini düşünüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×