Takım tabanlı Resident Evil oyunu yolda deniyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 00:46
Capcom, Outbreak serisini mi hatırladı?
Capcom'un geliştireceği yeni Resident Evil oyunu merakla bekleniyor. Son çıkan Resident Evil 5, her ne kadar seriyle pek uyuşmasa da, 5 milyondan fazla satmış ve kâr getiren bir yapım olmuştu. Capcom'un hazırlayacağı yeni oyun bir yana, görünüşe göre firmanın anlaştığı farklı bir stüdyo da yeni bir Resident Evil oyunu peşinde.

Takım tabanlı Resident Evil oyunu yolda deniyor
Henüz söylenti boyutunda olan habere göre Slant Six stüdyosu (bazı SOCOM oyunlarını hazırladı), yeni bir Resident Evil oyunu geliştirecekmiş ve bu yapım, Raccoon City'de geçen takım tabanlı bir oyun olacakmış. Bu, işin söylenti kısmı. Yapımcı Slant Six, dünya çapında bir serinin  yeni oyunu için çalışmaya başladıklarını ve bundan mutlu olduklarını belirtirken, isminden de henüz haberdar olmadığımızı belirtiyor. Acaba söylentiler doğru mu?


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 02:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Takım tabanlı Resident Evil oyunu yolda deniyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×