Takım tabanlı Resident Evil oyunu yolda deniyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 00:46
Capcom, Outbreak serisini mi hatırladı?
Capcom'un geliştireceği yeni Resident Evil oyunu merakla bekleniyor. Son çıkan Resident Evil 5, her ne kadar seriyle pek uyuşmasa da, 5 milyondan fazla satmış ve kâr getiren bir yapım olmuştu. Capcom'un hazırlayacağı yeni oyun bir yana, görünüşe göre firmanın anlaştığı farklı bir stüdyo da yeni bir Resident Evil oyunu peşinde.

Takım tabanlı Resident Evil oyunu yolda deniyor
Henüz söylenti boyutunda olan habere göre Slant Six stüdyosu (bazı SOCOM oyunlarını hazırladı), yeni bir Resident Evil oyunu geliştirecekmiş ve bu yapım, Raccoon City'de geçen takım tabanlı bir oyun olacakmış. Bu, işin söylenti kısmı. Yapımcı Slant Six, dünya çapında bir serinin  yeni oyunu için çalışmaya başladıklarını ve bundan mutlu olduklarını belirtirken, isminden de henüz haberdar olmadığımızı belirtiyor. Acaba söylentiler doğru mu?


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Takım tabanlı Resident Evil oyunu yolda deniyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×