Tam 19 yıl sonra Steam’e gelen efsane oyun

Emir Özkayalar
Emir Özkayalar 27.04.2022 - 14:04
Tüm zamanların en iyilerinden sayılan Wolfenstein: Enemy Territory, çıkışından tam 19 yene sonra Steam platformuna eklendi.

Bundan tam 19 sene önce çıkan ve PC platformu için en iyi online shooter oyunları arasında gösterilen Wolfenstein: Enemy Territory Steam’de yayınlandı. Oyun bugüne dek geliştiricisi olan Splash Damage’in kendi sitesinde yayınlanmaktaydı. Hatta modern zamanda daha rahat oynanabilmesi için bir rehber bile hazırlamışlardı.

Şimdiyse Steam’e gelen oyun daha geniş kitlelere uzanarak ününe ün katacak gibi gözüküyor. Daha önce hiç oynamadıysanız, çıkışından 19 sene sonra bile insanları heyecanlandıran bu oyuna bir şans vermenizde fayda var. 

Tam 19 yıl sonra Steam’e gelen efsane oyun

Bethesda eski oyunlarını yayınlıyor

Wolfenstein: Enemy Territory 2. dünya savaşı temalı bir online shooter oyunu. Alman ve Amerikan olmak üzere iki ekibin 16’ya 16’lık takımlar halinde savaşması üzerine kurulu oyun, isteğe bağlı olarak dört kişilik daha küçük takımlarla da oynanabiliyor. Sınıfların ve iletişimin çok iyi olmasının yanında oyunu efsane yapan en önemli şey kuşkusuz ki haritaları.

Bugüne dek oyunun neden Steam’de yayınlanmadığına gelecek olursak, akla gelen en mantıklı sebep Bethesta’nın 19 senelik bir oyunu yeni bir platforma taşımak konusunda kararsızlığıdır. Ancak son zamanlarda Zenimax yani Bethesda Steam’de eski oyunlarını yayınlayarak oyuncuları memnun etme çabasında gibi görünüyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 13:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.04.2022 21:40
MK Okuru ne hocam ya değiştirin şunu :D

------------

Senin için fesat MK Okuru.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.04.2022 17:44
Güzele benziyor bakmakta fayda gwr
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2022 14:23
Geçmişte efsane günümüzde! yani oynayan değerlendirsin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tam 19 yıl sonra Steam’e gelen efsane oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×