Tam bir Call of Duty stüdyosuyuz!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.08.2010 - 09:29
Sıradaki Call of Duty oyunu Bl
Sıradaki Call of Duty oyunu Black Ops'u geliştirmekle meşgul olan Treyarch, iddialı açıklamalar yapmaktan da geri kalmıyor. Bilindiği gibi stüdyo, Infinity Ward'dan sonra CoD serisine en fazla emeği harcayan kuruluş.

Stüdyo başkanı Mark Lamia, uzun süredir Call of Duty için çalıştıklarını, tamamıyla bir Call of Duty stüdyosu olduklarını ve en iyi Call of Duty oyununu ortaya çıkarmak için uğraştıklarını belirtti.

Sıradaki oyun Black Ops, 9 Kasım'da PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tam bir Call of Duty stüdyosuyuz!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×