Tanita'yı tanıyor musunuz?

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Tanita'yı tanıyor musunuz?
Akella firması, hazırlanmakta olan yeni adventure oyunu Tanita: Plasticine Dream'i duyurdu. Oyun hakkında çeşitli bilgiler de mevcut;

Tanita, ufak ve yaşına göre biraz da akıllı bir kızdır. Birgün uçakla dünya turuna çıkar ve aksilik bu ya, bir kaza geçirerek kendisini daha önce hiç görmediği garip adaların ortasında bulur. Ne yapacağını şaşırmış biçimde beklerken, burada bir yabancı insana daha rastlar. Böylece buradan çıkabilmek için bir umut ışığı doğar ancak bu adalar değişik yaratıkları da içermektedir.

Yapımcılar, oyunun hem büyüklere hem de küçüklere hitap edebileceğini belirtiyorlar. Dallanan bir hikaye ve kullanıcı dostu bir arayüzün olduğu da belirtiliyor. 5 oyun dünyasının olacağı Tanita'da, 50 bölge bulunuyor. Birçok quest yapabileceğimiz oyunda, grafik ve animasyonlar da oldukça kaliteli olacaklar. Sistem gereksinimi de birçok oyuna göre çok daha düşük olacak. Tanita: Plasticine Dream, 2006'nın Şubat ayında piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2021 14:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tanita'yı tanıyor musunuz?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×