Tarayıcı tabanlı Playboy oyunu!

Emre Gökberk
Emre Gökberk 3.06.2010 - 12:31
Tarayıcı tabanlı Playboy oyunu!

         Bir kaç yıl önce geliştirici Cyberlore tarafından Sims vari oynanıma sahip "Playboy: The Mansion" oyunu piyasaya sürülmüştü. Aradan geçen zaman ardından Playboy yeniden geri dönüyor ve bu kez dikkatleri çok daha fazla üzerine çekecek gibi görülüyor. İngiltere tabanlı Jolt Online tarayıcı tabanlı oyunlar topluluğuna katılacak olan yeni yapım, MMO tarzında tarayıcı tabanlı bir oyun olacak ve Playboy Manager ismini taşıyacak.
Resmi olarak bu yazda çıkacak olan yapım, sanılanın aksine Hugh Hefner’ın yerini almanızı istemiyor. Bunun yerine oyundaki rolünüz modellerin menajerliklerini üstlenmek ve onları en tepeye (!) çıkartmak oluyor. Tepe noktasını ise modelleri Playboy Playmate yapmak ve Playboy malikanesinde kendilerine özgü daimi bir odaya kavuşmalarını sağlamak. Yapımın oynanış tarzı ise "kart değiştirmek ve sıra tabanlı oynanış” tipinde olacağı söyleniyor. Ayrıca özel Playboy fotoğrafları ve videolarının da bulunacağını belirtmeden geçmeyelim. Kesinkes söyleyebileceğimiz bir şey var ki, bu oyun 18 yaş ve üzerine hitap ediyor. Jolt Online tarafından kullanıcıların dikkati, ön kayıt olmaya çekiliyor. Keza ön kayıt yaptıran çekilişle belirlenecek beş kişi de ömür boyu Playboy dergisine ücretsiz üyelik kazanacak!


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 23:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tarayıcı tabanlı Playboy oyunu!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×