Taşınabilir Efsane Monster Oyun Bilgisayarı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 17.07.2015 - 16:28
Yılların tecrübesi bu bilgisayarlarda buluşuyor, ortaya yüksek performanslı, efsanevi gaming laptoplar çıkıyor. Monster oyun bilgisayarı efsanesini mmorpg gözüyle sizin için araştırdık.
Efsanevi Raidler İçin Efsanevi Bilgisayar

Eğer siz de online oyunlar ve özellikle mmorpg türünün hastasıysanız, saatler süren uzun raidler e aynı anda onlarca kişinin bağlandığı meydan savaşlarına aşına olmalısınız. Ve tabiki ping ve ps kelimelerine de aşınasınızdır. World of Warcract, Guild Wars 2, The Elder Scrolls Online gibi çık uçlu dünyada geçen oyunlar için oldukça önemli olan fps sorununu geliştirilmiş Monster oyun bilgisayarı modelleri ile sorun olmaktan çıkıyor. Üstün performansa ve en yeni nesil şlemcilere sahip bu hız canavarları, maksimum güç, minimum takılma için oldukça uygun fiyat eçenekleri ile geliyor. Kesintisiz aksiyon ve nefes kesen bir performans sunan modelleri gelin ir inceleyelim.

Taşınabilir Efsane Monster Oyun Bilgisayarı


Mitolojiden Gelen Performans

Birbirinden farklı birçok modeli var Monster’ın. Üstelik bu modellerin Türk mitolojisinden alınmış anavar isimlerinden oluştuğunu da belirtelim. Tulpar, Abra, Semruk ve Huma isimli modellerin isimleri açıkçası bizim kalbimizi kazandı. Unutmadan da belirtelim, Monster markası, Fokus Bilgisayar bünyesinde faaliyetlerini gösteren bir Türk markası. Ve marka sadece laptop üretimi yapıyor. Modelleri web sitesinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Her ihtiyaç ve kullanıma hitap eden modelleri mevcut. Hatta dilerseniz özel olarak sipariş bile verebiliyorsunuz. Firmanın amacı, müşteri memnuniyetini en iyi hale getirmek ve oyun deneyimi sırasında yaşanan bulanık ritimli esler, takılma yapan savaş alanları, düşük ekran kalitesinde oynamak zorunda bırakan kalitesiz istemlerin önüne geçmek. Firmanın sözünün arkasında durduğunu söyleyebiliriz. Modelleri gerçekten tam bir performans canavarı. Dünyaca ünlü bilişim ve yazılım markaları ile birlikte çalışıyorlar. Intel, Seagate, Kingston, Microsoft, Nvidia gibi markaların desteği ile üretimlerini yapıyorlar.

Peki Ya Kullanım?


Monster bilgisayarlar modellerinin dikkat çeken diğer bir özelliği, sadece laptop olarak üretiliyor olması. Elbette aklınıza “Bu kadar yüksek güce sahip bir bilgisayar nasıl diz üstü olarak üretilebiliyor?” sorusu gelebilir. İşte tam olarak da bu noktada Monster’ın uzmanlık alanı devreye giriyor. Marka, masaüstünün tüm özelliklerini, dizüstü bilgisayarın kullanılabilirliği ile birleştiriyor.

Taşınabilir Efsane Monster Oyun Bilgisayarı
Üstelik bunu çok da başarılı bir şekilde yapıyor. Şık ve ergonomik tasarımları, oyun zevkinizi her zaman yanında taşımanıza olanak sağlıyor. Laptopların en önemli sorunlarından olan ısınma sorununa da bir çözümü var Monster’ın. İki farklı yüksek güç içeren fan sistemi, hem bilgisayarın serin kalmasını sağlıyor hem de performansı düşürmüyor. Nvidia Optimus ile uzun pil süresi sağladığını da hemen belirtelim.

Kısacası, eğer Mmorpg’ler başta olmak üzere yüksek performans ve üstün görüntü ve ses kalitesi ihtiyacınız var ise, düşünmeden Monster modellerini alabilirsiniz. Yapılan benchmarklara göre de en uygun fiyatlı oyun bilgisayarı garantisini marka sizlere zaten veriyor. Modelleri Monsternotebook.com.tr adresinden incelemenizi öneririz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 11:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Taşınabilir Efsane Monster Oyun Bilgisayarı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×