TAŞINIYORUZ...

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 28.12.2019 - 14:22
Merlin'in Kazanı ve TechnoLabs olarak yeni sunucularımıza geçiyoruz.

Sevgili takipçilerimiz,

Merlin'in Kazanı olarak tam 20 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Bu süreçte bizlere çok uzun yıllardır destek olan RADORE, artık bunu devam ettirmemeye karar verdi. Bizler de evimizi taşımak zorunda kalıyoruz. Bu sebeple, hafta sonu yeni evimize taşınmak için gerekli çalışmaları tüm gücümüzle tamamlamak için iş üzerindeyiz. Geçiş sürecinde bazı aksaklıklar olabileceği için anlayışınıza sığınarak, en sorunsuz bir şekilde atlatabilmek tek hedefimiz. En geç 1 Ocak 2020 tarihinde yeni sunucularımıza geçmiş olacağız. Bu süreçte yaşadığınız sorunlar olursa bizler ile paylaşmanızı çok isteriz. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde çözmek için çalışacağız.

RADORE'ye bugüne kadar verdiği tüm destekler için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz. Yeni evimiz Bigcore olacak. Kendilerine verdikleri tüm destek için teşekkür ederiz.

TAŞINIYORUZ...

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×