TBF 2016 şampiyonu belli oldu!

Osman Onur Güner
Osman Onur Güner 13.08.2016 - 17:40
TBF şampiyonu DP!
Herkesin merakla beklediği League of Legends 2016 sezonu Türkiye Büyük Finali sonunda bitti.

BKM Express.Dark Passage ve SuperMassive arasında gerçekleşecen best of five (bo5 - beş maç) finalde nefes kesen mücadeleler yaşandı. Saat 14:00'da başlayan ilk maçta hızlı başlangıç yapan BKM Express.Dark Passage takımı güzel oyunuyla ilk maçı kazanmayı bildi. İkinci maç başladığında da SuperMassive ekibi nişancı rolündeki oyuncusu Nardeus'u çıkarıp yerine Achuu Çöp'ü oyuna soktu.

TBF 2016 şampiyonu belli oldu!
Her iki takım da seyir zevki yüksek performans sergiledi ancak takım savaşlarındaki oyunuyla göz dolduran DP ekibi bu maçıda kazanarak üstünlüğü 2-0 getirmeyi başardı. Hem Ülker Sports Arena'yı dolduran binlerce kişi ve hem televizyonu başında LigTV üzerinden hemde internet üzerinden TwitchTV'den canlı izleyen binlerce kişi 3. maçı beklemeye başladı.

Büyük heyecanla başlayan 3. maçı da yine takım savaşlarının kontrolünü sağlayan DP ekibi kazandı ve böylelikle şampiyonluğunu ilan etmiş oldu. Böylelikle büyük heyecanlara ve güzel sahnelere ev sahipliği yapan Türkiye Büyük Finali 2016'yı kazanan DP ekibi ise bu sayede hem büyük ödülün sahibi olmuş oldu hemde League of Legends Dünya Şampiyonası'nda son viraj olan Uluslararası Wild Card elemelerine katılmaya ve bu elemelerin gerçekleşeceği Brezilya'ya gitmeye hak kazanmış oldu.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
TBF 2016 şampiyonu belli oldu!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×