Team Fortress 2 beta oldu

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 3.12.2010 - 14:29
Bu oyun çıkmamış mıydı?
Valve kendine has bazı özellikleri olan bir firma. Bugün Team Fortress 2'nin halka açık betası başladı. Aslında Team Fortress 2, Orange Box çıktığında paketin içinden çıkan oyunlardan biriydi. Team Fortress 2'nin azımsanmayacak bir oyuncu kitlesi var.

Team Fortress 2 beta oldu
Valve, oyunda yapacağı kalıcı güncellemeleri, sınıf düzenlemelerini, silah değişikliklerini ve Steam'in yeni teknolojilerini denemek amacıyla oyunu geçici süreyle beta durumuna getirdi. Eğer oyunculardan olumlu tepkiler alınırsa yeni  güncellemeler asıl oyuna uygulanacak ve kalıcı olacak. Umarız Valve, Half Life'ın devamı için de bir şeyler yapıyordur.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Team Fortress 2 beta oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×