Team Ninja 2021 yılında birçok yeni oyun duyuracak

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 4.01.2021 - 13:04
NioH, Ninja Gaiden ve Dead or Alive serilerinin geliştiricisi Team Ninja, 2021 yılında birçok yeni oyun duyuracağını açıkladı.

NioH, Dead or Alive ve Ninja Gaiden serilerinden tanıdığımız stüdyo Team Ninja, 2021'de birçok oyun duyuracağını söylüyor. Bir Japon yayını olan 4Gamer'a konuşan yönetmen ve yapımcı Fumihiko Yasuda "Ayrıca 2021'de Team Ninja için birkaç yeni oyun hazırlıyoruz, bu yüzden lütfen onları dört gözle bekleyin!" diyor. Koei Tecmo'nun olduğu geliştirme ekibi en çok Dead or Alive ve Ninja Gaiden serileriyle tanınır. Aynı zamanda kendisinin internet sitesine yılbaşında bir siber saldırı olduğu yönünde söylentiler dolaşıyor.

NioH, Ninja Gaiden ve Dead or Alive geliştiricisi Team Ninja 2021'de birçok yeni oyun duyurmaya hazırlanıyor

Son zamanlarda NioH, Nintendo Switch için Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, ve NioH'un öncesinde geçen NioH 2 oyununu yayınlayan ekibin NioH Collection paketi de PlayStation 5 için Şubat ayında çıkacak. Son yapılan duyuruyla birlikte şunu da söyleyebiliriz ki Team Ninja, Ninja Gaiden serisini tekrar canlandırmak istiyor. Son oyunu Ninja Gaiden 3'ün 2012 yılında çıktığını düşünürsek 2021 yılında bu seriyi tekrar canlandırmamak için hiçbir sebepleri yok.

Geçtiğimiz yıl IGN'e konuşan Yasuda, ekibin yeni bir Ninja Gaiden oyunu yapmak istediğini doğrulamıştı. "Ninja Gaiden'da çalışan ekibin kemik üyeleri yeni bir oyun yapmak istiyor."

Team Ninja 2021 yılında birçok yeni oyun duyuracak

"Bazı hayranların yeni bir Ninja Gaiden oyununu NioH 2'den daha çok istediğini biliyoruz. Şimdi ise birçok yeni Ninja oyunu (Sekiro: Shadows Die Twice) piyasada yerini alıyor ve bu oyunlar çok iyi ilham veriyor. Umarız bir gün iyi haberlerle geliriz."

Yine son zamanlarda Ninja Gaiden Trilogy adındaki toplu bir paket Game Source Entertainment websitesinde listelenmişti. Kendileri Hong-Kong tabanlı bir oyun distribütörüdür. Bu da serinin bu yıl içinde duyurulacak birçok oyundan biri olmaması konusundaki ihtimalleri neredeyse ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda ilk kez 80'lerin sonlarında NES için piyasaya sürülen seri daha sonra 2004-2008 yılları arasında Xbox özel olarak yayınlanmaya başlayınca daha da popüler olmuştu. Bu oyunların direktörü Tomonobu Itagaki ise Ninja Gaiden 2'nin yayınlanmasının ardından Valhalla Game Studios'u kurmak için ekibi terk etmişti.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 16:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2021 00:13
Nınja gaiden bilmeyen oynamayan
Sekirolara niohlara soullara da zor diyor.
N.G bi gelsin de zor görün.
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2021 11:12
ninja gaiden serisini oynayıp bitirmiş biri olarak diyorum sekiro ve nioh cok zor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2021 16:24
Ninja gaiden 2 ve 3 kolaydı. Fakat ninja gaiden 1 için aynısını söyleyemeyeceğim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Team Ninja 2021 yılında birçok yeni oyun duyuracak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×