Teamfight Tactics 10.18 yama notları yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 3.09.2020 - 16:05
Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan auto battler tarzı strateji oyunu Teamfight Tactics için 10.18 yama notları yayınlandı.

Riot Games, Teamfight Tactics'in 10.18 yamasını aktif hale getirdi. Yeni yamada Bard, Darius, Illaoi, Kog'Maw, Nocturne ve Xayah şampiyonları güçlenirken Cassiopeia, Ekko, Fizz, Jayce, Jinx, Master Yi, Nautilus, Riven, Teemo ve Thresh zayıfladı.

Teamfight Tactics'in 10.18 yaması ile birlikte Galaksiler'in son yaması oyunda yerini alıyor. Ticaret Bölgesi, Süper Yoğun ve Define galaksilerini tek bir çatı altında toplayan Büyük Patlama galaksisi, Riot Games tarafından aktif hale getirildi. Öte yandan Cüce Gezegen galaksisi ise tarihe karıştı. Ayrıca bu yamayla birlikte Galaksiler Dereceli Sezonu ve Kartı'nın da sonuna geliyoruz. Dolayısıyla bu son günleri ilerlemenizi tamamlamaya ayırmak isteyebilirsiniz. Göklerden inip yollar dünyasına doğru yaklaştığımız şu günlerde kemerlerinizi sıkıca bağlamanızı rica ediyoruz. Neyse, artık havacılık göndermeleri yapmayı bırakıp yama notlarımıza geçebiliriz.

Teamfight Tactics 10.18 yama notları yayınlandı

10.18 yaması ile oyuna Büyük Patlama galaksisi ekleniyor

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan auto battler tarzı strateji oyunu Teamfight Tactics için 10.18 yama notları yayınlandı. Yayınlanan güncellemenin detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Galaksiler

• Büyük Patlama - Oyuncular her tur bedelsiz bir yenileme, Aşama 3'te bir Doğanın Kudreti ve tüm minyon ve canavarlardan ganimet küreleri kazanır.

• Cüce Gezegen galaksisi rotasyondan çıkarıldı.

• Büyük Patlama'yı deneyimleme şansını arttırmak için bu galaksinin ortaya çıkma ihtimali yukarı çekildi. Galaksilerin ortaya çıkma olasılıklarıysa şöyle: %20 - Büyük Patlama %10 - Normal Oyun %10 - Define %10 - Ticaret Bölgesi %10 - Süper Yoğun %10 - Galaktik Cephanelik %10 - Yağma Gezegeni %10 - Hurda Dünyası %10 - Manati Keyfi

Şampiyonlar

• Mordekaiser'in Büyü Direnci: 35 > 40

• Ezreal'ın Saldırı Gücü: 50 > 55

• Cassiopeia'nın Yetenek Hasarı: 700/1500/3500 > 750/1600/4000

Giderilen Hatalar

• Meka'nın Koruyucu Melek'e sahipken Urgot tarafından yok edilmesi halinde meka pilotlarının erken ortaya çıkması hatası giderildi.

• Birden fazla Hextech Silahkılıç'ın yeterince kalkan üretmemesine yol açan hata giderildi.

Son olarak yayınlanan bu yama hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 08:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Teamfight Tactics 10.18 yama notları yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×