Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.04.2021 - 15:28
Yılların eskitemediği serinin klasikleşmiş yeni sürümü Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge oynanış videosu ile karşımıza çıktı.

Ülkemizde de sık sık yayınlanan ve klasik versiyonu mükemmel bir açılış jeneriğine sahip Ninja Kaplumbağalar serisinin yeni oyunu Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge oynanış videosu ile karşımıza çıktı.

Geçtiğimiz ay duyurulan oyunun ilk olarak Steam platformuna geleceği açıklanmıştı. yeni video ile birlikte oyunun Nintendo Switch platformuna geleceği de açıklanmış oldu. Zaten oyunun bu yeni videosu da dün akşam saatlerinde düzenlenen Nintendo Switch Indie World sunumundan geldi. 

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge oynanış videosu geldi

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge oynanış videosu yayınlandı

Eski Arcade oyunlarının temellerine tutunan bu yeni oyun hem görsel açıdan hem de oynanış tarafında eski klasik oyunlara tutunuyor. Mercenary King ve Tribute Games işbirliği ile geliştirilen oyunun dağıtımını ise DoTemu firması yapacak. Bu firma aynı zamanda yine benzer bir türde olan Streets of Rage 4 oyununun dağıtımını da üstlenmişti.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge klask Arcade oynanışına sahip, yani önümüze gelen düşmanları pata küte tokatlayacağımız bir oyun. Side Scrolling, yani sağa doğru ilerledikçe önünüze gelen rakipleri pataklamanız ve yolunuza devam etmeniz gereken bir oyun da diyebiliriz. Oyunda Ninja Kaplumbağalar üyelerini yani Leonardo, Michelangelo, Donatello ve Raphael'i kontrol edebileceğiz. Her karakterin kendine has bir kombo tarzı ve özellikleri bulunacak. Oyunun en sevindirici tarafı ise dört kişiye kadar co-op bir oynanış imkanı sağlayacak olması. Üstelik bu co-op özelliği çevrimiçi oynanışı da destekleyecek. Oyunun yayınlanan yeni videosu ve Indie World açıklamasında verilen bilgileri şu şekilde;

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, retro ve modern görsellerin bir karışımıyla, klasik atari tarzı dövüş aksiyonunda dört favori kaplumbağayı içerir. Tribute Games tarafından geliştirilen ve Streets of Rage 4 ve Wonder Boy: The Dragon's Trap'ı da yayınlayan Dotemu tarafından yayınlanan bu cesur oyunda en fazla dört oyuncu yerel veya çevrimiçi olarak oynayabilir. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge bu yılın sonlarında Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 09:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2021 11:21
Oyun ps4 dede çıksın lütfeeeeeeen
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 12:12
Umarım online olur. Yıllar önce ataride oynadığım versiyona inanılmaz benziyor
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2021 11:20
Abi böyle oyunlarda online olmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2021 18:16
PS4 e gelirmi acep
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2021 13:21
gelir çünkü sadece ps4 de 1 tane tmnt oyunu geldi o da tmnt manhattan bence gelir gelmezse çok üzülürüm
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 09:28
abi bence oyun yaz mevsimin de çıkar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2021 16:51
lan yaz tmnt shreder revenge ps4 xbox one microsoft platformları yazıyo sadece pc ve switcheye çıkmayacak
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 09:14
Haberde sadece pc ve switche gelecek demiyor ki kör. Oyun nintendo switch sunumunda duyuruldu diyor. Git gözlerine baktır
Kalan Karakter : 300 Gönder
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×