Tekken 5 hikayesinden sızan haberler

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Tekken 5 hikayesinden sızan haberler
The King of Iron Fist Tournament 4'ün tamamlanmasından sonra, Mishima Zaibatsu karargahında baba ve oğul arasında korkunç bir savaş başladı. Jin bu savaşın galibi gibi görünür ve büyükbabası Heihachi'yi yok etmek için yoluna devam eder, fakat barışı seven annesinin onuruna Kazuya ve Heihachi'nin hayatlarını onlara bağışlar.

Jin'in ayrılmasından sonra, bir grup serseri Honmaru'ya gelir ve Kazuya ve Heihachi'ye saldırmaya başlar. Kazuya kaçmak için Heihachi'yi onların üstüne gönderir. Büyük bir patlama Honmaru'yu yok eder ve olayı uzaktan izleyen bir adam Heihachi Mishima'nın öldüğünü bildirir.

Birçok kişi Heihachi Mishima'nın ölümünün Mishima Zaibatsu devrini sona erdireceğini düşünürken, bilinmeyen bir yerden Heihachi'nin liderliğinde düzenlenecek olan The King of Iron Fist Tournament 5'in duyurusu yapılır ve dövüş tekrar başlar.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 19:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken 5 hikayesinden sızan haberler

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×