Tekken 6 desek...

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
Sony'nin konferansı sırasında
Sony'nin konferansı sırasında 30 saniyelik, kısacık bir video ile Tekken 6 da aradan çıkartıldı. Namco tarafından üretilen ve daha geçenlerde en sonuncusu piyasaya sürülen oyunun altıncısı da yine Namco tarafından üretiliyor. PS3 tarafından üretilen bu oyunda oynanış hakkında herhangi bir ipucu alamasak da Jin'i görmek mümkün oluyor. Muhteşem bir kısa video ama burada bizi nelerin beklediğini görebiliyoruz. Şimdilik kesin çıkış tarihi yok ama 2005 sonu veya 2006 başında yeni Tekken'i karşılamaya hazırlanın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 15:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken 6 desek...

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×