Tekken 6'nın online özellikleri açıklandı

erkut köse
erkut köse 3.06.2010 - 12:31
Tekken 6'nın online özellikleri açıklandı
         Bildiğiniz üzere ünlü dövüş oyunu serisi Tekken'in yeni oyunu ''Tekken 6'' bugün gold oldu. Oyunun online sistemi ile ilgili bazı bilgiler yayımlandı. Bu bilgiler ise şunlar:

*Kendinizi Geliştirin: Dünyadaki diğer Tekken 6 oyuncularıyla oynayıp seviyenizi yükseltin yada dövüş stilinizi geliştirin. Ayrıca oyun esnasında sesli chat yapmanız da mümkün!

*Dövüşcü Yaratın: Kendi dövüşçünüzü yaratın ve onunla multiplayer modunda oynayın. Ayrıca yarattığınız karakter dövüş stilinizi de doğrudan etkileyecek. Eğer isterlerse diğer kişiler de sizin yarattığınız karakteri kullanabilecek.

*Maçınızı Kaydedin: Yaptığınız online maçları kaydedin ve arkadaşlarınızla veya diğer Tekken oyuncularıyla paylaşın.

*Online Co-op: Yakında gelecek bir içerik paketiyle oyuna dahil olacak bu özellik sayesinde arkadaşınızla birlikte campaign modunu bitirebilirsiniz.(Düşmanlar yapay zeka kontrolünde)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 19:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken 6'nın online özellikleri açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×