Tekken 7 yolda

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.08.2010 - 01:13
Namco, dövüşçülerini yeni turnuvaya hazırlıyor
Dövüş oyunları arasında hatrı sayılır bir yeri olan Tekken serisi, önümüzdeki yıllarda 7 numaralı üyesiyle bizlerle olacak. Şu an Namco'da çalışmalar son hızla sürüyor.

Bilindiği gibi Namco'nun Capcom'la bir de ortak projesi var; Street Fighter X Tekken ve bu oyunun 2012'den önce piyasaya sürülmeyeceği söyleniyor. Peki Tekken 7, Street Fighter X Tekken'den önce piyasaya sürülebilir mi? Namco henüz bilgi vermiyor.

Tekken 7 yolda
Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken 7 yolda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×