Tekken filminden ilk görüntü

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Tekken filminden ilk görüntü
Tekken’in filmi tamamlanalı aslında çok oluyor fakat uzun zamandır ilk hayat belirtilerinin gelmesi bekleniyordu. Üzerinde kırmızı bir T’den başka hiçbir şey olmayan ilk çıkan küçük bir posterin haricinde şimdiye kadar hiçbir görsel yayımlanmamıştı.

Güzel haber şu; American Film Markets kapsamında yeni bir poster yayımlandı ve poster üzerinde bazı karakterler görülebiliyor. Dwight H. Little’ın (Free Willy 2) 2008 baharında çekimini tamamladığı film, 2039 yılında, annesinn cinayetinin intikamını almak için ölümcül King of Iron Fist (demir yumruk kralı) Turnuvası’na katılan Jin Kazama’nın (John Woo) hikayesini anlatıyor.

Tekken filminden ilk görüntü


Filmde ayrıca Yoshimitsu, Bryan Fury, Eddy Gordo, Kazyua, Heihachi, Anna ve daha bir çokları görülebilecek. Gelen duyumlara göre filmin prömiyeri dün akşam Los Angeles’ta yapılacaktı.

Kaynak: www.gameswelt.de
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 07:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken filminden ilk görüntü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×