Tekken: Nina Williams geliyor

Alkan Adakaner
Alkan Adakaner 3.06.2010 - 12:31
Tekken: Nina Williams geliyor
Namco'nun uzun süredir planları arasında bulunan Tekken karakterlerinden Nina'nın oyunu hakkındaki ilk bilgileri nihayet verdi. Buna göre oyunu Adı Death by Degrees Tekken: Nina Williams, oyunda 2 mod bulunacak, Adventure modunda insanlarla konuşup bilgi alacak, çeşitli bulmacaları çözecek ve toplu halde gelen düşmanlarla dövüşecekken, Combat mod ile önümüze gelen düşman sürüsünü alt etmeye çalışacağız. Ayrıca oyunda ayrıntılı bir tutorial mod da bulunacak. İlginçliklerden biri ise Tekken'nin dövüş stiline aykırı biçimde Uzi benzeri otomatik silahlarda kullanacak olmamız, Death by Degrees Tekken: Nina Williams, 2004 yılı sonunda piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken: Nina Williams geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×