Tekken X Street Fighter hazırlanmıyor mu?

Murat Sağlam
Murat Sağlam 18.07.2011 - 10:47
Harada: Oyun geliştirme aşamasında bile değil
Tekken serisinin yaratıcısı Katsuhiro Harada'nın açıklamaları, Tekken X Street Fighter'ın geliştirme işlemlerinin henüz başlamadığını ortaya çıkardı. Fransız Geek Studio'ya verdiği röpörtajla, oyunu henüz hazırlamaya başlamadıklarını, kendi kafasında ise yüzde 5 olarak tamamladığını söyleyerek oyunu bekleyenleri üzecek açıklamalar yaptı.

Tekken X Street Fighter hazırlanmıyor mu?
Tekken X Street Fighter'ı ne zaman hazırlamaya başlayacaklarını bilmediklerini söyleyen Harada, muhtemelen Tekken Tag Tournament 2'nin hazırlıkları bittikten sonra projeye başlayacaklarını belirterek açıklamasını noktaladı.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken X Street Fighter hazırlanmıyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×