Tekken yapımcısı: Tekken filmi berbat

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.08.2010 - 11:59
O kadar kötü ki, yapımcıları bile isyan ettirdi
Hollywood'un oyunlardan uyarlama filmler furyası son gaz devam ediyor ve bitmeye de niyetli değil. Son kurbanlardan bir tanesi de Tekken'in filmiydi (isim dışında hiç bir yönü oyunla bağdaşmıyor).

Gişe rakamı olarak çok kötü performans sergileyen ve imdb notu 10 üzerinden 5.8 olan film hakkında yapımcılar da iyi şeyler düşünmüyor. Oyunun yapımcısı Katsuhiro Harada, Tekken'in filminin berbat olduğunu, yapım aşamasında filmin kendilerine gösterilmediğini belirtti. Yani kısacası oyunu yapan ekibin, filmi hazırlayan ekiple hiç bir ilişkisi olmadı.

Tekken yapımcısı: Tekken filmi berbat
Acaba Harada, bir diğer skandal film The Legend of Chun-Li'nin gösterime girmesi ve başarısız olmasının ardından Street Fighter yapımcısı Yoshinori Ono ile aynı hisleri paylaşıyor mudur?

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 03:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken yapımcısı: Tekken filmi berbat

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×