Tekken'nin filminden detaylar

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Tekken'nin filminden detaylar
Nihayet Tekken'in filmi için ilk detayla gelmeye başladı. Öyle ki yapım için 60 milyon dolar bütçe ayrılmış durumda. Senaryoda Land of Destiny, Lara Croft: Tomb Raider ve Face/Off gibi filmlerde çalışmış olan Michael Colleary ve Mike Werb bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise Charles Stone III oturmuş. Stone daha önce True, Drumline, Paid in Full ve Mr 3000 filmlerini yönetmiş. Tekken Movie ile ilgili kesinleşmeyen bazı bilgiler de var. Buna göre Jet Li'yi Forest Law, Kristanna Loken ise Nina Williams rolünde görebiliriz. Ancak bunlar kesin olmayan bilgiler, ayrıca iki adet resimde internet ortamında dolaşmaya başladı. Tekken filmi için şimdilik söylenecekler bu kadar, yakın bir zamanda proje ile ilgili daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

Tekken'nin filminden detaylar


Tekken'nin filminden detaylar
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 01:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken'nin filminden detaylar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×