Telefonda GameCube oyunlarını oynamak artık mümkün

Hürcan Köse
Hürcan Köse 11.04.2017 - 10:13
Yeni telefonlar hiç olmadıkları kadar güçlü
Bir zamanların en güçlü konsollarından birisi olan GameCube (evet, Nintendo hep böyle değildi) zamanının en iyi oyunlarını içinde barındırdan, hatta Metal Gear Solid: Twin Snakes ve Resident Evil Remake gibi çok özel oyunları oynama imkanını sağlayan sağlam bir cihazdı.

Telefonda GameCube oyunlarını oynamak artık mümkün
Günümüzde hem konsolu, hem de oyunlarını bulmak bir hayli zor ve tuzlu bir iş olduğundan oyuncular GameCube oyunlarını oynamak isterse PC'de en iyi ve pürüzsüz seçim olan Dolphin Emulator'u seçiyor. Tıpkı PlayStation emulatorü gibi Dolphin de Android cihazlarda bulunuyordu ancak telefonların donanımları yetmediği için pek de iyi bir performans veremiyordu. Bizim de Kotaku aracılığı ile eriştiğimiz aşağıda göreceğiniz videoda Dolphin'in en yeni nesil telefonlarda nasıl çalışacağına dair bir şeyler görebiliyoruz. Oldukça pürüzsüz görünüyor.

Aşağıda göreceğiniz video Samsung S8'de çekilmiş ve Mario Sunshine ile The Legend of Zelda: The Wind Waker gibi kaliteli oyunları pürüzsüz oynatıyor. Dolphin'i dilerseniz şimdi indirebilirsiniz ancak elinizde bu tarz yeni nesil bir cihaz yoksa pek de iyi bir performans alacağınızı sanmıyorum. İyi seyirler!

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 07:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2017 21:10
15 Yıl sonra hesap makinelerimizde PS4 oyunları oynabileceğiz ahanda şuraya yazıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2017 16:50
Benim s3 mini videoda kastıyor :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Telefonda GameCube oyunlarını oynamak artık mümkün

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×