Telltale: "Yeni nesle geliyoruz, ama hemen değil"

Telltale: "Yeni nesle geliyoruz, ama hemen değil"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 2.11.2013 - 23:47
Acil değil ama çabuk çabuk gelin
Sam & Max, Tales of Monkey Island ve Back to the Future gibi oyunlarla tanıdığımız, Walking Dead ile resmen bir fenomen haline gelen Telltale'in yeni nesle ne zaman geçiş yapacağı haliyle firmanın muhabbeti açıldığında ilk masaya yatırılan konulardan biri. Her ne kadar grafiksel sıçramadan pek etkilenmeyecek oyunlar yapsalar da yeni nesil cihazlardan nasıl duygular çıkartabileceklerini çok merak ediyoruz. Telltale de sağ olsun bugün bu merakımızı ne zaman doyurabileceğimize ilişkin açıklamalarda bulundu. Yeni nesle geçiş yapacaklarını, fakat bir süre daha PS3 ve 360 neslinde kalacaklarını söyleyen Telltale'in bundan kastettiğinin sadece Wolf Among Us olamayacağını düşünüyoruz. Bizim tahminimiz, Walking Dead'in 2. sezonu da PS3/360'a çıkacaktır. Siz ne dersiniz?

Telltale: "Yeni nesle geliyoruz, ama hemen değil"
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 11:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×