The Wolf Among Us 2'nin 2019 yılına ertelediğini duyurdu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 28.05.2018 - 11:31
Telltale'nin biraz daha zaman ihtiyacı var

Geçtiğimiz sene Temmuz ayında duyurusu yapılan, Telltale Games'in sevilen oyunu The Wolf Among Us'ın devam oyunu  The Wolf Among Us 2'den erteleme haberi geldi.

The Wolf Among Us 2 2019 yılına ertelendi

Bill Willingham'ın ödüllü Fable çizgi romanı, Vertigo'dan esinlenilerek oluşturulan The Wolf Among Us 2'nin, önümüzdeki seneye ertelendiği Telttale Games'in resmi sitesinden duyuruldu. Telltale Games, bu ertelemeye sebep olan şeyin ise, oyunun duyurusunun yapıldığı tarihten itibaren, Telltale bünyesinde yaşanan bir takım temel değişiklikler olduğu aktarılmış Bu temel değişikliklerin ne olduğu konusunda bir bilgi verilmemiş Telltale Games tarafından. Ancak ertelemenin sadece bu seneyi kapsadığını, The Wolf Among Us 2'yi 2019 senesi içinde oyunseverler ile buluşturmakta kararlı. Geçtiğimiz sene Telltale Games bünyesinde yaşanan işten çıkartma olaylarının bu ertelemeye sebep olduğu yönünde yorumlar yapılıyor. Telltale Games, işten çıkartmalar sonrasında, daha küçük bir ekiple oyun yapmaya devam edeceklerini açıklamıştı. 2013 yılında çıkış yapan Wolf Among Us, hikayesi, grafik yapısı ve anlatım tarzıyla türü takip eden oyuncuların oldukça sevdiği bir yapım olmuştu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2022 04:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Telltale Games  The Wolf Among Us 2'yi 2019'a ertlediğini duyurdu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×