Telltale'den Walking Dead S2 röpörtajı

Telltale'den Walking Dead S2 röpörtajı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 10.12.2013 - 22:10
Çocuk karakterler üzerine
Walking Dead'in ikinci sezonunu merakla beklemekteyiz, bu yüzden de Telltale'den herhangi bir bilgi geldiğinde kuraklıktan çıkmışçasına saldırıyoruz. PCGamer'ın yaptığı röpörtaj sağ olsun, bizi bir hayli doyurdu. Telltale yapımcılar öncelikle Clementine'ın önceki sezonda yaptığımız seçimlere göre farklı bir karaktere sahip olacağının altını çizdiler. Bir çocuk olduğu için sorunları çözüş şekli Lee'nin ki gibi olmayacak; o yüzden çok fazla aksiyon sahnesi görmeyeceğiz. Mesele daha çok kime güvenip kime güvenemeyeceğine karar vermek, hayatta kalmaya çalışmak olacak. Yapımcılar aynı zamanda Clementine'ın yaşına, yani iki sezon arasında geçen süreye de değindiler. Geçtiğimiz sezonu 9 yaşında kapatan Clementine'ın net yaşı, yapımcıların dediğine göre "spoiler" olurmuş, fakat henüz genç sayılamayacağını söylediler Tabii burada ince bir detay var, İngilizce'de "genç" anlamına gelen "teenager" kelimesi, 13, yani "thirteen" ile başlayan, on dokuz, yani "nineteen" ile başlayan yaşları kapsar. Yani Clementine'ın en fazla 12 yaşında olduğunu kast ediyorlar. Bizim tahminimiz 10-11 olduğu yönünde. Röpörtajın geri kalanı PCGamer'ın sitesinde. Merakla beklemeye devam!

Telltale'den Walking Dead S2 röpörtajı
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 10:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×