Tencent globalde kullanacağı Level Infinite markasını duyurdu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.12.2021 - 15:55
Tencent Games, global pazarda tüm oyunlarını tek çatı altında toplayacağı yeni markası Level Infinite'i duyurdu.

Dünyanın en büyük oyun firmalarından biri olan ve aldığı stüdyolar ile birlikte bu büyüme sürecini devam ettiren Tencent Games bugün önemli bir açıklama yaptı ve global tarafta oyunlarını Level Infinite markası ile tek çatı altında toplayacağını duyurdu. Firmanın oldukça büyük olması ve yine bünyesinde çok büyük farklı firmaları barındırması her zaman kafa karışıklığına yol açıyordu. Tencent bu yeni markası ile bu durumu engelleyeceği gibi global açılımı da tek çatı altında toplamış olacak. Firmanın bu yeni marka duyurusu ile ilgili yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

Tencent globalde kullanacağı Level Infinite markasını duyurdu

Tencent globalde kullanacağı Level Infinite markasını duyurdu

Tencent Games, tüm dünyada oyun severlere yüksek kalitede oyunlar sunmak üzere hayata geçirdiği yeni oyun markası Level Infinite’i tanıttı. Level Infinite’in açıklanan ilk oyun listesinde; NExT Studios’un PC oyunu Synced: Off Planet ve mobil oyunu Don’t Starve: Newhome oyunlarının yanı sıra, Lightspeed & Quantum Studios ve TiMi Studio Group ile farklı üçüncü parti geliştiricilerin oyunları ile, oyun tutkunlarının favorileri arasında yer alan Arena ve Valor: Yeni Çağ gibi yeni ve güncellenmiş oyunlar yer alıyor.

Level Infinite, kendi oyunlarını yayınlayan farklı stüdyoların oyunlarıyla listesini zenginleştiriyor:

  • Fatshark’ın PC ve konsol için şu an oynanabilen oyunu Warhammer: Vermintide 2 ve gelecek yıl yine PC ve konsollar için çıkarılacak Warhammer 40,000: Darktide oyunları
  • Sharkmob’un 2022’de piyasaya sürülecek Vampire: The Masquerade – Bloodhunt oyunu
  • 10 Chambers’ın şu anda erken erişimle Steam’de oynanabilen GTFO oyunu
  • Daha önce 2022 yılında PC ve konsollara geleceği açıklanan Metal: Hellsinger ile, Funcom’un The Game Awards etkinliğinde duyuracağı yeni oyunu.

Tencent globalde kullanacağı Level Infinite markasını duyurdu

Level Infinite'in hayata geçişinin, Tencent Games'in küresel bir yayıncı ve güvenilir bir marka olarak evriminde bir sonraki aşamayı temsil ettiğini belirten Tencent Games Global CEO’su Michelle Liu, “Nerede ve nasıl oynarlarsa oynasınlar, oyunculara yüksek kaliteli oyunlar getirmek için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Merkezi Amsterdam ve Singapur’da yer alan ve tüm dünyada çalışanları bulunan Level Infinite, stüdyolarına; teknoloji ile prodüksiyon yardımı, Hizmet olarak Oyunlar (Games as a Service – GaaS) ile yerel ve küresel pazarlar hakkında bilgi ve analizlerin yanı sıra, uluslararası yayın ve e-spor entegrasyonu konularında da destek ve hizmet sağlıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 00:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tencent globalde kullanacağı Level Infinite markasını duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×